Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wrocław. Rusza ESM w duchu Taizé

W stolicy Dolnego Śląska rozpoczyna się 42. Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez wspólnotę z Taizé.

Swój przyjazd na spotkanie od 28 grudnia do 1 stycznia zapowiedziało ponad 20 tys. młodych z ponad 60 krajów. Zostaną oni przyjęci przez mieszkańców Wrocławia i okolicznych miejscowości. 

- Propozycje przygotowane przez br. Aloisa to zachęta do bardzo konkretnych działań. Podczas Europejskiego Spotkania Młodych będziemy je czytać, rozważać, próbować zrozumieć a także szukać sposobów, by rzeczywiście wprowadzać je w życie – mówi KAI brat Marek. - Hasło zaproponowane przez br. Aloisa „Zawsze w drodze. Nigdy nie wykorzenieni”, jest mocno związane z Polską – dodaje.

Wydarzenie szczegółowo relacjonuje redakcja wrocławskiej edycji „Gościa Niedzielnego” na specjalnej stronie internetowej: https://esmwroclaw.gosc.pl/ na którą zapraszamy. Znajdziecie tam artykuły, nagrania, zdjęcia, a nawet wspomnienia z dotychczasowych spotkań.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama