Nowy numer 30/2021 Archiwum

Strzegom. I Ty jesteś "Córką Króla"

Na konferencję dla kobiet, organizowaną przez Odnowę w Duchu Świętym diecezji świdnickiej, zapisało się już ponad 200 pań. Liczba miejsc jest ograniczona.

Już po raz drugi do Strzegomskiego Centrum Kultury 14 marca wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na konferencję "Córka Króla". Temat tegorocznego spotkania to: "Moc w słabości się doskonali”. W programie są prelekcje i wspólna modlitwa. Będzie też możliwość spowiedzi i rozmowy z księżmi, a także ze sobą nawzajem, jak kobieta z kobietą. Na spotkanie zaproszono troje prelegentów:

- Patrycja Hurlak jest aktorką znaną z seriali telewizyjnych: "Klan", "Blondynka", "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość". Po swoim nawróceniu napisała kilka książek, m.in. "Nawrócona wiedźma" i "Zakochani są wśród nas". Obecnie studentka teologii.

- Marta Miłuńska mieszka w Warszawie, gdzie zaangażowana jest w różnorodne dzieła: Centrum Edukacji DANIEL, Poradnię Psychologiczną Betania oraz zespół Projekt Przebudzenie.

- Konrad Ciempka jest Dyrektorem Biura Regionalnego w Krakowie Papieskiego Stowarzyszenia Pomocy Kościołowi w Potrzebie. Ponadto jako koordynator wspólnoty Chrystus w Starym Mieście jest zaangażowany w wiele dzieł ewangelizacyjnych.

- Konferencja "Córka Króla" to czas przeznaczony właśnie dla Ciebie, droga kobieto, aby usiąść u stóp Boga jak Maryja, wzór Córki Króla, która prowadzi nas do pełniejszej więzi z Bogiem i samą sobą. Do przyjęcia Bożej Miłości jako kobieta - zachęca Agnieszka Lesiów, koordynator wydarzenia.

Koszt konferencji (cegiełka na cele organizacyjne) to 50 zł (bez obiadu) lub 65 zł (z obiadem). Zapisy dokonywane są drogą internetową, wystarczy wypełnić formularz (tutaj).   

W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z Agnieszką Lesiów (609 604 257) lub mailem: corkakrola@tlen.pl. Więcej szczegółów na stronie: http://odnowa.swidnica.pl/

więcej: 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama