Nowy numer 14/2020 Archiwum

Świdnicki Ośrodek Kultury świętuje jubileusz

Mnóstwo wydarzeń kulturalnych, ciekawe historie, zabawne anegdoty, wzruszające chwile. Przez pół wieku działo się wiele.

Anna Rudnicka, dyrektor ŚOK-u, rozpoczynając świętowanie jubileuszu, oddała głos obecnym i byłym pracownikom, a także osobom, które przez lata ściśle współpracowały z tą instytucją.  

– Pomyślałam, że to może być ciekawe, wielowymiarowe spojrzenie na to, jak nasza instytucja przez te 50 lat się prezentowała i jak pracowała. Wytypowaliśmy 50 osób, które mogły być ciekawymi rozmówcami. Dla mnie ciekawe jest to, że różni ludzie czasami opowiadają o jednym wydarzeniu z różnych perspektyw. To jest niesamowite, że możemy spojrzeć na daną rzecz ich oczami – mówi dyrektor ośrodka.

Wszystkie rozmowy składają się na obraz instytucji, która przez wiele lat miała ogromny wpływ na kształtowanie gustów kulturalnych kolejnych pokoleń świdniczan. Filmy będą regularnie publikowane na kanale YouTube ośrodka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama