Nowy numer 14/2020 Archiwum

Miłość to jest ryzyko

To były czasy okrutne. Szerzył się terror, ludzie żyli w ciągłym lęku przed śmiercią. Kościoły nierzadko zamieniano na szpitale, a zapasy żywności szybko topniały. Jeśli ktoś nie zginął od ostrzałów, mógł umrzeć wyczerpany zakaźną chorobą. W takich czasach rodzą się święci. Zakochani w Zmartwychwstałym.

Pierwsza myśl, która się pojawia, gdy obserwuje się występ młodych aktorów: skąd ta siostra ich wytrzasnęła? Czy Kłodzko to zagłębie młodych katolików?

Dostępne jest 4% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

  • Siostra Benedykta
    19.03.2020 19:57
    Świetny tekst. Wydobywa z tego przedstawienia to, co najważniejsze. Bardzo rzeczowy, a zarazem napisany z rzadko spotykaną elegancją.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama