Nowy numer 14/2020 Archiwum

Uwaga! Oni wychodzą… z pomocą

Jedni zaczynają od modlitwy, inni od umieszczenia informacji na portalu społecznościowym. Działają w pojedynkę lub organizują wokół siebie wolontariuszy. Jedno ich łączy – chcą zrobić coś dobrego.

Regina jest krawcową. Od lat jest znana w regionie z produkcji ubrań z nadrukowanym błogosławieństwem. Przymiarki dla dzieci komunijnych, które miała zaplanowane, z wiadomych powodów nie odbędą się. Z racji wolnego czasu postanowiła wykorzystać swoje umiejętności do produkcji masek ochronnych. Nigdy wcześniej tego nie robiła, nie wiedziała więc, jak do tego podejść.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama