Nowy numer 9/2021 Archiwum

"Źródło mocy" przekazali online

Wielkopostne spotkanie młodzieży diecezji świdnickiej w sobotę przed Niedzielą Palmową miało się odbyć w wałbrzyskiej hali widowiskowej. Organizatorzy, mimo obostrzeń, nie chcieli jednak rezygnować z okazji do stworzenia wspólnoty.

Do wspólnej modlitwy, ale i łączności przez internet zachęcał ks. Paweł Kilimnik, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Mówił o temacie tegorocznego dnia młodzieży, który ma być okazją do odkrycia "Źródła mocy, tj. Eucharystii.

"Z powodu pandemii koronawirusa niestety nie zobaczymy się jutro w Wałbrzychu...😭😭😭 Jednak nie martwcie się, nie będzie to dzień stracony!😇👍 #zostańwdomu #źródłomocy. Zapraszam Was do łączności modlitewnej🙏, wysłuchania orędzia papieża Franciszka z okazji kolejnego Dnia Młodzieży, konferencji, którą przygotował specjalnie dla Was ks. Łukasz Bankowski, który przebywa teraz w Rzymie (na kwarantannie, ale ma się doskonale😅) oraz odmówienia różańca w intencji ustania epidemii, transmitowanego z Parafią Wniebowzięcia NMP w Bielawie. W tym trudnym czasie pamiętajmy o sobie nawzajem. Trzymajcie się w zdrowiu! Do zobaczenia!" - pisze na Facebooku ks. Paweł.

W sobotę dużo później niż planowano pokazał się film z konferencją ks. Łukasza Bankowskiego, którą przekazujemy poniżej.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama