Nowy numer 23/2020 Archiwum

Z modlitwą za branżę turystyczną

Wałbrzyski ksiądz chce pomóc wszystkim pracownikom biur turystycznych, hoteli, parków rozrywki i innych miejsc, w których ludzie spędzają wolny czas.

Zaprasza ich wszystkich do duchowej łączności w poniedziałek 6 kwietnia o godz. 9 z parafią pw. św. Anny, w której odprawi Mszę św. w ich intencji.

- Będę się modlił za wszystkich związanych z turystyką, biura pielgrzymkowe i podróży, przewodników, pilotów wycieczek, ale również właścicieli firm przewozowych, kierowców, właścicieli i pracowników hoteli, pensjonatów i wszystkich, bez których turystyka by nie istniała - wymienia ks. Grzegorz Kucharski, pomysłodawca.

Wyjaśnia, że choć wiele firm ma problemy, te związane z turystyką odczują je najdotkliwiej. 

- W normalnej sytuacji w tym czasie trwałby właśnie sezon turystyczny i pielgrzymkowy. Powinniście przygotowywać pielgrzymki, wczasy, kolonie, zielone szkoły. Niestety przez pandemię na świecie nie ma sezonu turystycznego i pielgrzymkowego, a wasze biura są zamknięte. Wiele wyjazdów zostało odwołanych, hotele są puste, a autobusy stoją na parkingach. Nie wiadomo, kiedy to wszystko się zakończy, kiedy życie i praca wróci do normy. Mamy nadzieję, że najszybciej, jak to możliwe i o to właśnie chcemy się modlić w poniedziałek - dodaje.

Zachęca do zjednoczenia się w modlitwie nie tylko tych, którzy pracują w turystyce, ale także tych, którzy planowali wakacje i inne wyjazdy w najbliższym czasie. 

- Zachęcam, byście w komentarzach lub wiadomościach prywatnych wpisywali nazwy swoich biur, firm, imiona i nazwiska oraz sposób, w jaki jesteście związani z turystyką. Te wszystkie intencje zostaną odczytane na początku Mszy św., która będzie transmitowana na żywo na Facebooku parafii św. Anny w Wałbrzychu - zaprasza.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama