Nowy numer 21/2020 Archiwum

Konkurs Palm i Pisanek Wielkanocnych rozstrzygnięty przejdź do galerii

W tym roku był on inny niż dotychczas - doszła nowa kategoria, a żeby wziąć udział, należało wysłać zdjęcia swoich prac.

Pomimo trudności Świdnicki Ośrodek Kultury nie zrezygnował z przeprowadzenia konkursu, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem świdniczan. Co roku nieodłączną tradycją konkursu było poświęcenie ich w Niedzielę Palmową w świdnickiej katedrze. W tym roku z powodu epidemii było to niemożliwe. Konkurs był też szczególny także z innego powodu – uczestnicy mogli zgłaszać nie tylko palmy wielkanocne, ale także wykonane przez siebie pisanki.

Organizator – Świdnicki Ośrodek Kultury zachęcał, aby palmy wykonane były własnoręcznie z materiałów dostępnych w domu, tak aby uniknąć niepotrzebnego wychodzenia na zewnątrz.

Do konkurs zostało zgłoszonych kilkanaście prac, z których organizatorzy wyłonili zwycięzców pierwszej nagrody w każdej z kategorii, przyznano także 9 wyróżnień:

W kategorii palm 1. nagrodę przyznano Przedszkolu nr 6

Wyróżnienia otrzymali: 
 – Hania i Antek wraz z mamą Leną Trzeciak, 
– Joanna Brożbar, 
– Mateusz Babina
– Mateusz Czech

W kategorii pisanek 1. nagrodę przyznano Kamili Nowackiej

Wyróżnienia otrzymali: 
– Julia Krzysztof, 
– Kajetana Majorka, 
– Karina Walczak, 
– Kornelia Turek, 
– Miłosz Półtorak

Dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zostały przewidziane nagrody rzeczowe, które zostaną przekazane w późniejszym terminie.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której można zobaczyć wszystkie zgłoszone prace.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama