Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wałbrzych. Wieczorna modlitwa rodzin u św. Barbary

Kilka dni temu na Facebooku jedna z wałbrzyskich parafii zamieściła ogłoszenie, w którym informuje o nowej inicjatywie mieszkańców.

Czytamy w nim, że od 19 kwietnia na stronie parafii (na portalu społecznościowym) pojawiać się będą filmiki wieczornej modlitwy rodzin:

„Przez co najmniej 14 dni będą pojawiać się w godzinach wieczornych filmiki, w których poszczególne rodziny z naszej parafii będą prowadziły krótką modlitwę z rozważaniami Drogi Światła, przybliżającymi swoją treścią wydarzenia związane ze zmartwychwstaniem Pana Jezusa” – podają duszpasterze.

Wspólną modlitwę będą ofiarować w intencji ustania trwającej pandemii, prosząc także o wzrost wiary i umiłowanie Eucharystii przez mieszkańców parafii. Zachęcają, by rodziny zainteresowane włączeniem się w akcję modlitewną zgłaszały się przez wysłanie wiadomości na fb: @swbarbara.walbrzych.

Pojawił się już też pierwszy filmik, do którego odsyłamy poniżej i zachęcamy do śledzenia kolejnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama