Nowy numer 21/2020 Archiwum

"Zacznij od dzisiaj" z Mojżeszem i ks. Radosławem Mielczarkiem

Wikariusz parafii pw. św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu w krótkich filmikach zachęca do czytania Pisma św. i na przykładach z niego wziętych pokazuje ogrom opisanych ludzkich doświadczeń.

Pierwszy film pojawił jeszcze w Tygodniu Biblijnym. – Spotkałem w życiu prawdziwego Boga. Doświadczyłem Go i jestem pewien, że On jest, że działa i co więcej – wiem, że troszczy się o mnie, że jest obok zawsze wtedy, gdy Go potrzebuję. Zawsze jest gotów mnie wysłuchać. Zawsze ma dla mnie czas. Wiem też, że Pan Bóg może zmienić życie, że spotkanie z Nim może zmienić życie każdego z nas – wprowadza w nim w tematykę cyklu.

ks. Radosław Mielczarek. Zacznij od dziś #1 (Tydzień Biblijny)
AniołówStróżówWałbrzych

Zachęcając do czytania Pisma Świętego, pokazuje kolejne biblijne postacie, które doświadczyły spotkania z żywym Bogiem. Pierwszą z nich jest Mojżesz, któremu poświęca kolejny film.

ks. Radosław Mielczarek. Zacznij od dziś - Mojżesz #2 (Tydzień Biblijny)
AniołówStróżówWałbrzych

Nagrania można znaleźć na facebookowej stronie parafii pw. św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu lub na jej kanale na YouTubie (tutaj).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama