Nowy numer 21/2020 Archiwum

Wirtualna pielgrzymka? Czemu nie

Wałbrzyski wikariusz z parafii pw. św. Anny telefonem komórkowym transmitował swój wyjazd do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach.

W poniedziałek 4 maja ks. Grzegorz Kucharski postanowił pojechać na jednodniową pielgrzymkę. – To był spontaniczny pomysł. Chciałem przynajmniej wirtualnie zabrać parafian na pielgrzymkę do tego wyjątkowego miejsca. W programie znalazła się Msza św., zwiedzanie najważniejszych miejsc i wspólna modlitwa w intencjach, które przysyłali duchowi uczestnicy – wyjaśnia wałbrzyski wikariusz.

Na profilu facebookowym parafii(@swannawalbrzych) umieszczał przez cały dzień kolejne filmiki, w których opowiadał o tym, gdzie jest i co robi.

W wirtualnej pielgrzymce zadeklarowało swój udział kilkadziesiąt osób. Ks. Grzegorz obiecuje, że nie jest to ostatnia taka podróż.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama