Nowy numer 21/2020 Archiwum

Pomaganie ma we krwi

Pan Bóg nie rozlicza nikogo z godzin spędzonych na kolanach. On patrzy na serce człowieka i szuka w nim dobra. A dobrem, które jest w sercu Iwetty Markiewicz, można by obdzielić rzeszę osób.

Ona właśnie to robi. Dzieli się dobrem z każdym potrzebującym. Słuchając jej opowieści, nie sposób uciec od myśli, że jej historia jest częścią większego planu. Po 22 latach spędzonych w Niemczech z tęsknoty za bliskimi postanowiła wrócić w swoje rodzinne strony. Traf chciał, że przeprowadzka, a później sprawy związane z otwarciem rodzinnego interesu pozwalającego na godny start w nowej rzeczywistości przypadły na początek pandemii.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama