Nowy numer 4/2021 Archiwum

Bardo. Redemptoryści w kwarantannie

W związku z podejrzeniem o kontakt z osobą zarażoną Covid-19 została nałożona na redemptorystów obsługujących bazylikę Matki Bożej Strażniczki Wiary tymczasowa kwarantanna.

O sprawie poinformowali 3 czerwca sami zainteresowani. - W związku z podejrzeniem o kontakt z osobą zarażoną Covid-19 informujemy, że została nałożona na redemptorystów obsługujących bazylikę tymczasowa kwarantanna, do wyjaśnienia sytuacji w klasztorze. W związku z tym Msze św. i inne nabożeństwa będą odprawiane w bazylice bez udziału wiernych. To samo dotyczy Kaplicy Górskiej! Będzie można uczestniczyć we Mszach św. poprzez łącza internetowe: parafia-bardo.pl. - podają zakonnicy.

Uspokajają tych, którzy zamówili Msze św. w najbliższym czasie. - Wszystkie zamówione Msze św. będą odprawione wg umówionego terminu, większość z nich w kaplicy klasztornej. Msze św. będzie można zamawiać telefonicznie:74 817 14 21 lub e-mailowo parbardo@wp.pl. Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać w sąsiednich parafiach. Bp Marek Mendyk, w związku z zaistniałą sytuacją udzielił parafianom dyspensy od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. – do odwołania! Prosimy o modlitwę w naszej intencji - dodają.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama