Nowy numer 2/2021 Archiwum

Boże Ciało w obiektywie

W tym roku procesje Bożego Ciała nie będą zapewne tak okazałymi wydarzeniami jak w ubiegłych latach. Niemniej się odbędą, a w wielu parafiach zostaną wybudowane skromne ołtarze. Prześlijcie nam swoje zdjęcia, a my stworzymy z nich galerię.

Procesje Bożego Ciała przechodzą ulicami wsi, małych i większych miast w każdej parafii. Wierzymy w Waszą aktywność i pomoc. Chcielibyśmy poprosić o nadesłanie zdjęć szczególnie przystrojonych, choć w tym roku wyjątkowo skromnych ołtarzy, przy których zatrzymywać się będą procesje.

Galeria powstanie w Boże Ciało ok. południa i będzie, taką mamy nadzieję, pęcznieć do samego wieczora.

Zdjęcia prosimy wysyłać mailem na adres: swidnica@gosc.pl. W tytule maila wpisujemy: Boże Ciało. Prosimy o podanie:

  • imienia i nazwiska autora zdjęć
  • wezwania parafii/kościoła i miejscowości, gdzie odbywa się procesja.
  • zgody na opublikowanie danych osobowych autora zdjęć i maila. Należy umieścić uzupełnioną deklarację:                                                                   

    Wyrażam świadomie i dobrowolnie zgodę na publikację danych osobowych  ....imię i nazwisko...., w celu podania autora fotografii do wirtualnej galerii zdjęć umieszczonej na stronach "Gościa Niedzielnego" (Instytut Gość Media).  

 


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody w celu publikacji galerii zdjęć z uroczystości. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama