Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Uwaga! Zmiana terminu Sudeckiego Forum Inicjatyw

Po konsultacjach z Głównym Inspektorem Sanitarnym organizatorzy zdecydowali się zrezygnować w tym roku z organizacji wydarzenia i przenieść je na przyszły rok.

O decyzji informują na swojej stronie internetowej: "Po konsultacjach z Głównym Inspektorem Sanitarnym dotyczących podejmowania działań mających na celu minimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa Covid-19 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, informujemy, że wydarzenie Sudeckie Forum Inicjatyw zostaje przeniesione i odbędzie się w terminie 12-17 sierpnia 2021 r. Szczegóły programu podamy do końca września 2020 r." - czytamy.

Organizatorzy dodają, że priorytetem dla nich jest zdrowie i spokój: "W poczuciu odpowiedzialności za drugiego człowieka podejmujemy prewencyjne działania i mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten trudny dla nas wszystkich czas. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania do wydarzenia".

Sudeckie Forum Inicjatyw to nowa inicjatywa, organizowana w celu wymiany poglądów, doświadczeń, działań, a przede wszystkim propozycji współpracy w obszarze wiary, kultury i ekonomii terenu województwa dolnośląskiego. Motywem przewodnim spotkania jest hasło: Wiara - Kultura - Ekonomia. W trakcie pięciu dni trwania Sudeckiego Forum Inicjatyw mają się odbyć spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych, samorządowcami, seniorami, osobami niepełnosprawnymi, młodzieżą. W programie kuszą także koncerty i występy znanych z mediów osobistości.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama