Nowy numer 4/2022 Archiwum

Masz powołanie? Bądź ODPOWIEDZ(ialny)

Pod takim hasłem Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską szukającą swojej życiowej drogi na rekolekcje w Świdnicy.

O tym, skąd taki temat, mówi referent ds. powołań w diecezji świdnickiej.  

- Chcemy przyjrzeć się temu, co o takiej postawie mówi Pismo Święte. Poruszymy też temat wolności, do której zaprasza i prowadzi nas Bóg. Przez trzy dni będziemy się wspólnie modlić i rozważać słowo Boże. Damy sobie czas na wyciszenie, aby usłyszeć, co w Słowie mówi do nas Pan Bóg. Każdy będzie miał możliwość indywidualnego spotkania i rozmowy z kapłanem oraz spowiedzi świętej - zachęca ks. Piotr Gołuch, ojciec duchowny świdnickiego WSD.

Dodaje, że rekolekcje w seminarium są również okazją do poznania wspólnoty i domu, w którym odbędzie się spotkanie od 4 do 6 lutego 2022 r.

ROZPOCZĘCIE: piątek 18.00
ZAKOŃCZENIE: niedziela 13.00
MIEJSCE: Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej, pl. Wojska Polskiego 2, Świdnica
DLA KOGO: mężczyźni z 8 klasy szkoły podstawowej, uczniowie szkół średnich i studenci
KOSZT: 100 zł/os. (jest to dobrowolna ofiara na pokrycie kosztów pobytu. Brak funduszy nie jest przeszkodą do udziału w rekolekcjach, po prostu to zgłoś)
Zapisy tel.: (74) 856 49 00

Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie.

Zabierz ze sobą Pismo Święte, różaniec, przybory do pisania i śpiwór. Jeśli należysz do służby liturgicznej, zabierz ze sobą strój liturgiczny.

Uczestnik przyjeżdżając na rekolekcje, powinien przywieźć ze sobą ankietę uczestnika i zgodę opiekuna na udział (w przypadku osoby niepełnoletniej) oraz skierowanie od duszpasterza.

Wszystkie druki można pobrać ze strony: www.mt1344.pl/rekolekcje

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama