Marcin Styczeń zaśpiewa o Bogu ukrytym

Artysta obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który skłania do refleksji i daje nadzieję, wystąpi w Świdnicy. W niedzielę 21 maja w ramach Dni Papieskich zaśpiewa poezję Karola Wojtyły. Wstęp wolny.

Marcin Styczeń jest pieśniarzem, kompozytorem i autorem tekstów. Określa siebie jako artystę niezależnego od wielkich wytwórni, lecz zależnego od swoich słuchaczy, dla których tworzy. Swoją twórczością zaprasza ich do odbycia podróży, która prowadzi w głąb.

W ramach Dni Papieskich w niedzielę 21 maja o godz. 19 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury zaprezentuje utwory z płyty „Pieśń o Bogu ukrytym”, która jest melodyjną interpretacją wczesnych wierszy Karola Wojtyły w wykonaniu artysty. Album jest dowodem, że poezja Karola Wojtyły nie jest tak trudna i niedostępna, jak powszechnie się o niej myśli.

Artystyczny dorobek Marcina Stycznia to jedenaście płyt. Pięć z nich stworzył wspólnie z poetą Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku. Jego ostatnia płyta pt. "Święci" prezentuje 14 postaci świętych i błogosławionych z autorskimi tekstami artysty.

 Koncert jest zorganizowany przy wsparciu Invest Parku oraz Koksowni Victoria z Wałbrzycha. Wstęp na wydarzenie wolny.

Marcin Styczeń zaśpiewa o Bogu ukrytym  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..