Nowy numer 39/2023 Archiwum

Nie bądź samotnym wilkiem

Już jutro, w piątek 2 czerwca, rozpocznie się wydarzenie, którym powinni zainteresować się wszyscy mężczyźni.

Wspólnoty Dom na Skale z Wrocławia oraz Przyjaciele Oblubieńca z diecezji świdnickiej zapraszają na Kurs Jakub każdego mężczyznę, który pragnie odnaleźć lub zrozumieć i przyjąć swoją drogę oraz tożsamość w odwiecznym zamyśle Boga. Kurs skierowany jest nie tylko do osób wierzących, lecz również poszukujących. Może być czasem poukładania wielu spraw, z którymi zmagają się współcześni mężczyźni, a na pewno będzie szansą na rozpoczęcie najważniejszej przygody w życiu.

– Być może w czasie konferencji nie dowiesz się niczego nowego, ale najważniejsze będzie to, co dzieje się pomiędzy konferencjami – spotkanie z mężczyznami, podzielenie się swoim doświadczeniem oraz świadomość, że jest ktoś, kto przeżywa życie podobnie jak ja – mówi Dominik Ostrowski, jeden z organizatorów. Dodaje, że nie chce zakończyć na jednorazowym spotkaniu i jest przekonany, że Kurs Jakub będzie początkiem budowania nowych relacji między mężczyznami. – Nie możemy jako mężczyźni być w Kościele samotnymi wilkami lub wolnymi elektronami. Potrzebujemy tworzyć braterskie więzi – dodaje.

Kurs rozpocznie się w piątek 2 czerwca o godz. 18 i potrwa do niedzieli do godz. 12.30. Odbędzie się w domu parafialnym przy kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bielawie. Do tej pory udział w wydarzeniu zgłosiło 25 mężczyzn, ale są jeszcze wolne miejsca. Zapisy pod linkiem: https://forms.gle/P66q1xHkZAEvgApH7

Nie bądź samotnym wilkiem

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast