Nowy numer 15/2024 Archiwum

Z TikToka do Wałbrzycha

Duszpasterze parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w tym roku na rekolekcje wielkopostne zaprosili dwóch znanych w świecie mediów księży.

Pierwszy z nich to znany przede wszystkim młodzieży ks. Sebastian Kosecki. Za pomocą mediów społecznościowych opowiada o życiu, w którym na co dzień towarzyszy mu Bóg. Na swoich filmikach odpowiada także na pytania internautów, wyjaśnia Ewangelię, a nawet śpiewa i tańczy. Dlatego to właśnie jego księża z wałbrzyskiego Sobięcina zdecydowali się zaprosić na rekolekcje dla młodzieży.

Przez dwa dni ks. Sebastian spotyka się z uczniami miejscowych szkół, ale dla wszystkich fanów księdza tiktokera parafia przygotowała niespodziankę - otwarte spotkanie, które odbędzie się we wtorek 5 marca o godz. 17. W programie wspólna Msza św. i konferencja.

Również dla dorosłych miejscowi duszpasterze przygotowali atrakcyjną propozycję przeżycia wielkopostnych rekolekcji. Od 22 do 24 marca poprowadzi je ks. Piotr Jarosiewicz. On również jest zaangażowany w ewangelizacyjny kanał na TikToku, napisał kilka książek i pełni funkcję dyrektora Wydziału Młodzieży w diecezji drohiczyńskiej.

Z TikToka do Wałbrzycha

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy