Liczy się szczerość. Rozmowa z Agnieszką Lesiów

Dwa lata spędziła w klasztorze klauzurowym. Dziś jest żoną i mamą, a także aktywnie działa na rzecz swojej parafii i wspólnot Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy na kolejny podcast "Gościa Świdnickiego".

Kolejnym gościem podcastu "Gościa Świdnickiego" pt. „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” jest Agnieszka Lesiów z parafii św.św. Apostołów Piotra i Pawła w Strzegomiu. Jest liderką strzegomskiej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Arka”, świecką koordynatorką Odnowy w Duchu Świętym w diecezji świdnickiej, pomysłodawczynią projektu dla dzieci „Mali Wielcy”, organizatorką konferencji dla kobiet „Córka Króla”, a ostatnio została wybrana na przewodniczącą komisji „Wspólnota” na I Synod Diecezji Świdnickiej. Poza tym i przede wszystkim jest żoną i mamą.

O tym, jak na to wszystko znajduje czas, o momentach nawrócenia, o misji Kościoła i roli kobiety w wypełnianiu tej misji, o relacji z księżmi i o tym, dlaczego cieszy ją stan dzisiejszego Kościoła, posłuchacie na naszym kanale na Spotify i YouTube.

« 1 »