• facebook
 • rss
 • Wracając do kongresu

  xrt

  dodane 11.12.2012 19:58

  Miły prezent przygotowali kongresowiczom organizatorzy II Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw w Świdnicy.

  Zgodnie z zapowiedzią i harmonogramem II Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw, ukazała się publikacja zawierające wszystkie konferencje wygłoszone podczas trzydniowego spotkania małżonków z całej Polski. 

  Książka, wydana staraniem sekretariatu kongresowego i Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Świdnickiej, została opatrzona wstępem bp. Ignacego Deca, który napisał m.in.: "Idea Kongresu małżeństw staje się coraz mocniejszym znakiem czasów. Odczytywanie go zobowiązuje nas do podjęcia starań, by to dzieło mogło się rozwijać i obejmować swoim oddziaływaniem coraz liczniejszą rzeszę katolickich małżonków, którzy pragną rozwoju swej ludzkiej miłości w duchu wiary i zaufania wobec Boga, który jest Miłością".

  Oprócz konferencji znakomitych prelegentów: o. K. Meissnera, M. Guzewicza, J. Pulikowskiego, S. Sławińskiego, ks. M. Dziewieckiego, A. Ładyżyńskiego, A. i J. Kołodziejów, M. Piekary, wydawnictwo zawiera zapis panelu "Bóg, seks, pieniądze" oraz materiał warsztatów R. Stockiego i M. Piekary.

  W części zatytułowanej "Podsumowanie" redakcja zamieściła homilię bp. I. Deca z Mszy kończącej kongres, tekst Apelu do Parlamentarzystów RP, świadectwa uczestników oraz dwa teksty opublikowane w "Gościu Niedzielnym" i "Liście do Pani".

  Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i teraz do książki dołączona jest płyta z zapisem audio wygłoszonych konferencji i panelu.

  Książka powinna dotrzeć do wszystkich kongresowiczów wraz ze świątecznymi życzeniami od organizatorów kongresu.

  Dodatkowo ukazał się reportaż przygotowany przez Kamila Gąszowskiego i Krzysztofa Urbaniaka.

  II Ogólnopolski Kongres Małżeństw w Świdnicy
  Kamil Gąszowski

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół