• facebook
 • rss
 • Dobre Nowiny dla życia

  xrt

  dodane 20.03.2013 12:20

  "Każdy powinien mieć urodziny" to tytuł gazety, której milionowy nakład dociera do parafii w całej Polsce.

  Akcja pro life "Urodziny dla Wszystkich" nabiera rozpędu. Oto wydano w milionowym nakładzie gazetę informującą o zagrożeniach życia, o walce o ochronę życia, o trosce o życie (szczegóły na www.UrodzinyDlaWszystkich.pl). – Przeczytałem gdzieś w internecie, że można za darmo otrzymać gazetę, żeby rozdać ją ludziom, więc zaproponowałem taką akcję z okazji narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia – mówi ks. Krzysztof Krzak ze świdnickiej parafii pw. św. Andrzeja Boboli. – Gazetę będziemy rozdawać 24 marca po każdej Mszy św. Przysłano nam 1000 sztuk. Zapłaciliśmy tylko koszty przesyłki – dodaje.

  Szesnastostronicowa gazeta jest w całości poświęcona tematyce ochrony życia od poczęcia po naturalną śmierć. Co w środku? M.in. inicjatywy chroniące życie – można się zaangażować i być na czasie; świadectwa o ludziach, którzy urodzili się tylko dzięki determinacji ich matek, a wbrew naciskom otoczenia (S. Jobs, J. Nicholson, C. Dion, A. Bocelli); prawda o in vitro – wreszcie konkrety, bo o tym się nie mówi w mediach; aborcja – niczego nie rozwiązuje, rani ludzi i cywilizację – są na to dowody; legalizacja aborcji – jej ojcami są dyktatorzy: Lenin i Hitler. 

  – Traktujemy to czasopismo jako zachętę do wsparcia troski o życie, to po pierwsze. Po drugie, jako narzędzie edukacji w temacie pro life. Po trzecie, jako podkreślenie Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia, z okazji których apelujemy także o włączenie się w duchową adopcję dziecka poczętego, a zagrożonego utratą życia – dodaje ks. Krzysztof Krzak.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół