• facebook
 • rss
 • Kadry z drona

  xrt

  dodane 25.08.2015 17:33

  Wolontariusze szykują się już na listopadowe spotkanie w Wieliczce.

  W listopadzie, w Wieliczce spotkają się wszystkie diecezjalne sztaby przygotowujące Światowe Dni Młodzieży w diecezjach z głównymi organizatorami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą reprezentanci innych krajów, w których młodzi wybierają się do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

  - Będzie to więc niepowtarzalna okazja do zaprezentowania diecezji i zachęcenia innych do zatrzymania się u nas podczas pierwszej części Światowych Dni Młodzieży - mówi Anna Lutz, która razem z Tomaszem Tkaczem odpowiada za promocję ŚDM w diecezji. - Tam zaprezentujemy nasz film promocyjny, którego tytuł jest taki jak słowo przewodnie pobytu młodych u nas: Magnificat - dodaje.

  Za zdjęcia do klipu odpowiada Emil Golecki, scenariusz napisał także on oraz ks. Artur Tomczak, koordynator ŚDM rejonu dzierżoniowskiego oraz Anna Lutz.

  - Film rozwija nasze hasło, Magnificat, więc pokazujemy to co jest perełką naszej diecezji, sanktuaria maryjne, ale z ekipą filmową odwiedziliśmy także nasze góry, Książ i Kłodzko. Do zdjęć wykorzystaliśmy drona, więc będą z całą pewnością bardzo atrakcyjne wizualnie - wyjaśnia Emil Golecki.

  Wiadomo też, że w filmiku nie zabraknie słowa od bp. Ignacego oraz radosnych wolontariuszy, młodych, którzy będą gospodarzami ŚDM w diecezji.

  Efekt pracy filmowców będzie można zobaczyć podczas Diecezjalnego Święta Młodzieży w Wambierzycach, a zaraz potem na stronie internatowej diecezji, ŚDM i świdnickiego "Gościa Niedzielnego" oraz w specjalnym serwisie ŚDM umieszczonym na stronach "Gościa Niedzielnego".

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół