Nowy numer 28/2018 Archiwum

Świdnica z Sudeckim Kryształem

Najlepsze firmy 2013 roku wybierała Kapituła Plebiscytu składająca się z przedstawicieli patronów, mecenasów oraz partnerów nagrody.

Miasto Świdnica i Ringier Axel Springer z Sudeckim Kryształem 2013 za Kongres Regionów. Ogólnopolskie spotkanie samorządowców
z przedsiębiorcami zostało uznane za najlepszą imprezę promującą region. To wynik rozstrzygniętego po raz drugi Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2013. 

– Kongres jest nie tylko miejscem spotkań samorządowców z biznesem, organizacjami pozarządowymi czy też przedstawicielami administracji publicznej oraz Unii Europejskiej. To także miejsce dyskusji nad miejscem i rolą samorządu w ustroju państwa. Ta nagroda to wyróżnienie dla przedsięwzięcia, które organizowane jest od 4 lat – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

W uroczystej gali wzięło udział ponad dwustu przedsiębiorców, samorządowców i polityków z Dolnego Śląska. W drugiej edycji plebiscytu wzięło udział 70 firm i instytucji, spośród których najlepszych wybierała kapituła. Nagrody przyznano w 5 kategoriach.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma