Nowy numer 38/2021 Archiwum

Zgłoszenie wolontariusza ŚDM

Formularz zgłoszeniowy

Organizacja Światowych Dni Młodzieży to szeroki wachlarz działań i inicjatyw. Ich pomyślna realizacja zależy w dużej mierze od właściwego dostosowania konkretnych przedsięwzięć do Twoich preferencji i kwalifikacji. Dlatego pierwszym krokiem do włączenia się do społeczności wolontariuszy jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Udzielając informacji o stopniu znajomości języków obcych, przekazujesz nam ważną informację na temat roli, jaką możesz odegrać w komunikacji w międzynarodowym środowisku.
Znajomość Twoich motywacji, daje nam możliwość zaproponowania Ci zadań, które będą odpowiadały realizacji celów zarówno ŚDM jak i Twoich osobistych.
Już na wstępnym etapie możesz zadeklarować obszar preferowanych działań, zarówno terytorialny (parafia, dekanat, archidiecezja) jak i merytoryczny (np. marketing czy logistyka).
Informacja dotycząca Twojej dyspozycyjności daje nam możliwość organizacji działań w sposób, który będzie odpowiadał Twoim możliwościom.
Chętnie poznamy Twoje zainteresowania – takie dane mogą okazać się bezcenne przy wyznaczaniu trudnych bądź nietypowych zadań. Przede wszystkim będą mogły przyczynić się do tego, żeby czas spędzony na organizacji ŚDM był dla Ciebie twórczy i rozwijający.

Zgłoszenia przesyłamy na adres:

kontakt@sdmswidnica.pl

lub

sdm2016diecezjaswidnicka@gmail.com

 


 

« 1 »