Nowy numer 43/2020 Archiwum

Fatima pogłębiona

Nie wystarczy zaliczyć rekolekcje fatimskie, warto iść jeszcze dalej.

Mija prawie rok od chwili rozpoczęcia peregrynacji figury fatimskiej w diecezji.

Tysiące wiernych oddało się Niepokalanemu Sercu Maryi, do nich więc skierowane jest zaproszeni na rekolekcje fatimskie. – Czas poważnie potraktować Fatimę, sięgnąć do źródła, do słów Maryi by poza faktem objawień dostrzec jednoznaczną prośbę i wezwanie Matki. Wezwanie aktualne, a od którego zależy przyszłość świata – podkreśla ks. Krzysztof Czapla, SAC, dyrektor Sekretariatu Fatimskiego na Krzeptówkach w Zakopanym, rekolekcjonista.

Początek rekolekcji – 19 września (sobota) – o 10.00, koniec rekolekcji – 20 września (niedziela) – o 13.30. W programie: Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec, konferencje; miejsce: Dom Rekolekcyjny Księży Pallotynów, Ząbkowice; zapisy: Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej tel. 74 8564413 lub 609 830 588; duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama