Nowy numer 46/2018 Archiwum

Z Bogiem do Ustronia

18 lipca swoją wakacyjną przygodę rozpoczęła grupa 50 osób z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Bielawie. To podziękowanie za ich zaangażowanie w życie wspólnoty.

- To już tradycja parafii, bo kolonie organizowane są od wielu lat i cieszą się dużą popularnością. Jadą ministranci, dziewczynki śpiewające w scholi i aktywnie działające w grupach parafialnych. Pozostali to ci, którzy zostali zachęceni przez kolegów i koleżanki z grona działających na rzecz parafii - mówi Anna Lutz, która wraz z ks. Kamilem Pawlikiem zabrała dzieci do Ustronia Morskiego.

Z ośrodka „Janina” jest blisko i do plaży, i do miasta. Dużo tam miejsca do zabawy i aktywnego wypoczynku. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają wychowawcy: Anna Lutz, Magdalena Borzestowska i Ireneusz Lutz.

Wychowawcy zaplanowali uczestnikom nie tylko wypoczynek, ale i dodatkowe atrakcje. - Dzieci oprócz plażowania, zabaw w wodzie i na plaży uczestniczą w wielu wycieczkach, m.in. do Kołobrzegu. Odwiedzą też skansen chleba, wioskę wikingów. Przeżyją też piracką przygodę, w czasie której będą poszukiwali skarbów. Planowany jest też rejs statkiem, kolonijna olimpiada i „baloniada” – opowiada ks. Kamil.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy