Nowy numer 38/2018 Archiwum

Rama świątecznego obrazka

Za oknami był już mrok. Ucichł zgiełk orszakowej radości. Już za chwilę miał się zakończyć okres Bożego Narodzenia. A oni rzutem na taśmę zrobili coś, czego tam jeszcze nikt nigdy nie zrobił.

Cała historia zaczęła się miesiąc wcześniej, kiedy szukając miejsca na odpoczynek, jeden z kręgów Domowego Kościoła natknął się na „Albertówkę” w Jugowicach. Poznając historię tego miejsca i jego przeznaczenie, małżeństwa spotykające się co miesiąc z kapłanem na modlitwie i rozważaniach o wierze, chciały coś zrobić dla przebywających tu mężczyzn.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma