Nowy numer 21/2020 Archiwum

Do Brukseli dla wspólnego dobra

Zakończyła się wizyta przedstawicieli gmin-sygnatariuszy Deklaracji Sudeckiej w siedzibie Unii Europejskiej.

W siedzibie Komisji Europejskiej kilkuosobowa delegacja pod przewodnictwem prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja i Marszałka Cezarego Przybylskiego odbyła dwa ważne spotkania: z panią Corina Creţu, komisarz europejską odpowiedzialną za projektowanie wydatkowania pieniędzy perspektywie finansowej 2020 i panią komisarz Elżbietę Bieńkowska, odpowiadającą za rynek małych i średnich przedsiębiorstw i przedsiębiorczość.

- To były bardzo intensywne i bardzo merytoryczne rozmowy - tak skomentował wizytę, na pół godziny przed odlotem z Brukseli, prezydent Roman Szełemej. - Wierzę, że przyniosą efekt.

Wizyta dolnośląskich samorządowców została bardzo pozytywnie skomentowana na Twitterze:

"Komisarz pogratulowała świetnego wdrażania Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych na Dolnym Śląsku i zaapelowała o utrzymanie ZIT-ow w post2020 wraz z odpowiednią alokacją" - napisali na TT przedstawiciele Komisji Polityki Regionalnej UE.

O projekcie pisaliśmy więcej tutaj

Do Brukseli dla wspólnego dobra   Do Brukseli dla wspólnego dobra  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama