Nowy numer 09/2020 Archiwum

Daj z nimi "Sygnał Miłosierdzia"

Ruszyły zapisy do jednego z największych koncertów uwielbieniowych w diecezji świdnickiej. Organizatorzy szukają grających i śpiewających.

O początkach inicjatywy mówi dla GN Wojciech Budniak, współorganizator. - Inicjatywa zrodziła się w czasie spotkania ks. Krzysztofa Iwaniszyna, naszego proboszcza, z miejscową młodzieżą z KSM. Widząc popularność koncertu w Rzeszowie, chcieliśmy zrobić coś swojego dla naszej diecezji. Udało nam się namówić kilka zespołów, solistów, ale i śpiewających w chórach, by wspólnie wystąpić. Wszystkim się podobało, więc kontynuujemy dzieło - wyjaśnia.

Po roku przygotowania były już rozbudowane, a próby nie ograniczały się jedynie do wspólnego śpiewu, ale także modlitwy i budowania wspólnoty. Tym razem jednak udało się zdobyć dofinansowanie. - W tym roku mieszkańcy Nowej Rudy zagłosowali w ramach budżetu obywatelskiego na projekt naszego koncertu. Dzięki temu nasze przedsięwzięcie zostanie dofinansowane w kwocie 50 tys. - cieszy się Wojciech.

Dodaje, że warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy zgłoszą swoje uczestnictwo w koncercie do 15 marca poprzez wypełnienie i przesłanie internetowego formularza, który można znaleźć na stronie: http://sygnalmilosierdzia.pl/. Terminy spotkań zostaną podane po zamknięciu zapisów. Zachęcamy.

A tutaj możecie zobaczyć relacje z dwóch dotychczasowych koncertów: 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama