18 marca zakończyły się rekolekcje fatimskie, które głosił o. Piotr Paradowski OFM Conv. Zdjęcia: ks. Roman Tomaszczuk /Foto Gość
Wieloletni proboszcz parafii św. app. Piotra i Pawła w Świebodzicach zostanie pochowany w swoim rodzinnym Gronkowie.
O tym mówił duchownym odpowiedzialnym w diecezji za formację służby liturgicznej i grup dla młodzieży ks. Tomasz Rąpała z Centrum Formacyjno-Rekolekcyjnym "Arka" w Gródku nad Dunajcem.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
Są o tym przekonani franciszkanie, którzy w rocznicę kataklizmu zaprezentowali wystawę zdjęć opowiadającą historie osób, które niosły pomoc powodzianom.
To temat XV Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw, który w tym roku odbędzie się w trzeci weekend października. Można się jeszcze na niego zapisać.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.