Mirosław Jarosz
Foto Gość
W dniach od 13 do 17 kwietnia 2016, figura Matki Bożej Fatimskiej w swej peregrynacji przez diecezję świdnicką zatrzymała się w parafii św. Jakuba Apostoła w Krosnowicach.Zdjęcia: Mirosław Jarosz /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 21.04.2016 AKTUALIZACJA 22.04.2016
O wystawie fotograficznej „Arka. Co po powodzi?” mówi brat Savio Sitarczyk OFM.
Modlitewne spotkanie z przedstawicielami duchowieństwa całej diecezji sprowokowało bp. Marka Mendyka do podsumowania ostatnich doświadczeń. Mówił o poczuciu bezradności i bólu psychicznym.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
W Wałbrzychu rozpoczyna się cykl warsztatów dla kobiet pt. "Weź relacje w swoje ręce", poświęcony komunikacji empatycznej w nurcie Porozumienia Bez Przemocy.
To nie tylko książka, ale przede wszystkim metoda budowania lokalnej dumy poprzez odkrywanie korzeni.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.