Nowy numer 22/2020 Archiwum

Kolejna dziennikarka świdnickiego "Gościa" na ślubnym kobiercu

Agnieszka Dochniak zawarła związek małżeński z Łukaszem Oliprą. Ceremonia odbyła się w kościele parafialnym w Jaworzynie Śląskiej, skąd oboje pochodzą.

Przewodniczył jej 31 sierpnia ks. Kazimierz Marchaj, w którego w parafii przed laty Łukasz pracował jako organista.

Jak na muzyka przystało, pan młody zatroszczył się również o wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu zespołu Futyma Kwartet. Wśród prezentowanych utworów znalazły się m.in. "Te Deum" M.A. Charpentiera, "Oboe d’Amore" G.P. Reverberiego, "Gabriel’s Oboe" E. Morricone i "Kanon" J. Pachelbela. Na organach natomiast grał Sławomir Pelc, organista z parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Świebodzicach, na którego ślubie 12 lat temu grał  Łukasz.

Ciekawostką może być również sukienka Agnieszki, którą uszyła dla niej Regina Matyjas (czytaj: Dobra odzież). Pracująca od roku w świdnickiej edycji "Gościa Niedzielnego" dziennikarka zastąpiła Joannę Wudykę, o której ślubie pisaliśmy rok temu (więcej: Zostawiła nas dla Mateusza).

Tym razem jednak pani młoda zostaje w redakcji, choć - z oczywistych powodów - zmienia nazwisko.

Korzystając z okazji, życzymy młodej parze Bożego błogosławieństwa na wspólnej drodze życia. Niech na waszych twarzach nigdy nie gaśnie uśmiech, a doświadczenie życiowe zdobyte do jej pory będzie fundamentem dalszego budowania rodziny na Chrystusie.

Szczęśliwi małżonkowie: Agnieszka i Łukasz Olipra   Szczęśliwi małżonkowie: Agnieszka i Łukasz Olipra
Piotr Romanowicz
Wyjście z kościoła w Jaworzynie Śląskiej   Wyjście z kościoła w Jaworzynie Śląskiej
Piotr Romanowicz
Pamiątkowe zdjęcie z redakcyjnym kolegą.   Pamiątkowe zdjęcie z redakcyjnym kolegą.
Piotr Romanowicz
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama