Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zaśpiewać ku czci Fatimskiej

Od 18 października diecezja przez trzy lata będzie żyła peregrynacją figury MB Fatimskiej - to zobowiązuje.

Zbliżająca się peregrynacja to także wyzwanie dla parafialnych muzyków. Oprócz jednej czy drugiej pieśni fatimskiej nic specjalnego nie można zaproponować. Ks. Piotr Ważydrąg, dyrektor Diecezjalnego Studium Organistowskiego, postanowił to zmienić i razem z ks. Krzysztofem Ora, dyrektorem Wydziału Duszpasterskiego, zapraszają na warsztaty dla muzyków kościelnych (organistów, kierowników chórów, animatorów śpiewu w kościołach filialnych). 

Na początek warsztaty są adresowane do muzyków z dekanatów: Świdnica Wschód, Żarów, Strzegom, Bolków.

Odbędą się one 26 września o 19.00 w domu katechetycznym przy plebanii parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Strzegomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama