O 21.30 pielgrzymi wzięli udział w modlitwie różańcowej prowadzonej dzięki połączeniu telemostem razem z wiernymi zebranymi w Aparecida w Brazylii. Zdjęcia: ks. Roman Tomaszczuk /Foto Gość
GOSC.PL DODANE 13.10.2014
Ciało, dusza i psychika stanowią jedną całość. Przypomną o tym prelegenci podczas kolejnej edycji „Córki Króla”.
Podczas Jubileuszu Diakonów Stałych w Bazylice Watykańskiej dk. Norbert Ryznar jako jeden z dwóch Polaków przyjął sakrament święceń.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
Zabawa, przyjaźń, modlitwa i odkrywanie uroków polskich gór – tak wyglądał wyjazd zorganizowany przez parafię św. Jadwigi.
O warsztatach interpersonalnych dla księży, o lęku, który prowadzi do zmartwychwstania, i o gotowym produkcie, który nie istnieje, mówi ks. Mariusz Maluszczak.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.