ks. Roman Tomaszczuk
Foto Gość
Po wakacyjnej przerwie ponownie figura fatimska odwiedza parafie diecezji. Od niedzieli do 7 września rekolekcje peregrynacyjne były głoszone w Starych Bogaczowicach.
GOSC.PL DODANE 09.09.2016 AKTUALIZACJA 19.09.2016
W Wałbrzychu rozpoczyna się cykl warsztatów dla kobiet pt. "Weź relacje w swoje ręce", poświęcony komunikacji empatycznej w nurcie Porozumienia Bez Przemocy.
To nie tylko książka, ale przede wszystkim metoda budowania lokalnej dumy poprzez odkrywanie korzeni.
↓Wszystkie aktualności↓
Twój schowek jest pusty
Jak pogodzić franciszkańską "Pieśń słoneczną", wychwalającą "siostrę wodę", z niszczycielską siłą żywiołu, który dotknął mieszkańców ziemi kłodzkiej? To pytanie stało się inspiracją dla wystawy fotograficznej "Arka. Co po powodzi?" autorstwa brata Savio Sitarczyka OFM, franciszkanina i wikariusza parafii Matki Bożej Różańcowej w Kłodzku.
Wielki Post to dla nich nie tylko czas przygotowania do Świąt Wielkanocnych, ale także okres wytężonej pracy.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.